kultura i rozrywka

Gala taneczna

08 maja 2019, godz. 09.30
Tąpkowice, BIOK, ul. Zwycięstwa 17

Do 24 kwietnia przyjmowane są zgłoszenia do XV Gali Tanecznej w Tąpkowicach. Impreza, o charakterze konkursu, odbędzie się 8 maja (środa) o godz. 9.30 w sali widowiskowej Biblioteki i Ośrodka Kultury przy ul. Zwycięstwa 17.

Organizatorzy przewidzieli różne grupy wiekowe uczestników (od przedszkolaków do 25 lat) i kategorie tańca (dziecięcy, disco, rewiowy, ludowy, klasyczny etc). Szczegółowe informacje na temat planowanej gali i adres, na który można zgłosić uczestnictwo w imprezie znajdują się na stronie www. biok.pl w zakładce Konkursy, gale, festiwale.



kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.