kultura i rozrywka

I tarnogórski Festiwal Fotografii (do 15.10)

14 października 2017, godz. 09.00
Tarnowskie Góry

14 i 15 października w Pałacu w Rybnej odbędzie się I Tarnogórski Festiwal Fotografii. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Festiwal rozpocznie się w sobotę o godz. 9. O godz. 9.30 odbędzie się spotkanie z Veroniq Zafon (akt artystyczny). Ze względu na tematykę mogą w nim uczestniczyć osoby pełnoletnie. Warto zabrać własne zdjęcia, bo w planach jest panel dyskusyjny wraz z możliwością analizy fotografii. O godz. 11.45 Sławek "Hesja" Krajniewski opowie o fotografii lotniczej, a o godz. 15 Monika Serek - o fotografii dziecięcej. O godz. 17 odbędą się warsztaty z techniki light painting. Pierwszy dzień zakończy uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu fotograficznego dla dzieci o godz. 18.30.

Niedziela rozpocznie się o godz. 9 od warsztatów fotografii portretowej (obowiązują zapisy, formularz na stronie http://festiwal.tgftg.pl/). O godz. 12.15 Bartek Barczyk opowie o fotografii portretowej. W niedzielnym programie znalazło się także spotkanie z Magdaleną Wasiczek (godz. 15.10, fotografia makro) i Jakubem Kaźmierczykiem ( godz. 17.15, fotografia portretowa - omówienie, obróbka).

Goście I Tarnogórskiego Festiwalu Fotografii:

Magdalena Wasiczek – specjalizuje się w fotografii przyrodniczej i makrofotografii, wypracowała autorski styl "malarstwo bokehowe".

Bartek Barczyk – tarnogórzanin, przez wiele lat współpracował z Gazetą Wyborczą, wielokrotnie nagradzany na prestiżowych konkursach, obecnie specjalizuje się w portretach dla magazynów lifestylowych.

Sławek "Hesja" Krajniewski – pomysłodawca i prezes Stowarzyszenia Polskich Fotografów Lotniczych air_action opowie o fotografii lotniczej

Jakub Kaźmierczyk – ambasador firmy Olympus, na koncie ma sesję zdjęciowe o zróźnicowanej tematyce, autor poradników o fotografii, prowadzi jeden z największych wideoblogów o postprodukcji

Monika Serek – laureatka wielu wyróżnień i autorka szkoleń z zakresu fotografii dziecięcej, ciążowej i noworodkowej

Veroniq Zafon – czyli Weronika Drozd znana z cyklu kalendarzy wykonanych dla firmy Olmet, nazywane polską odpowiedzią na kalendarz Pirelli. Specjalizuje się w fotografii aktów i tańca. kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.