kultura i rozrywka

Kabarety w TCK

17 marca 2018, godz. 18.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

W pierwszej części wystąpi Katarzyna Pakosińska solo – artystka kabaretowa, dziennikarka, aktorka i konferansjerka. Dwukrotnie nominowana do tytułu Mistrza Mowy Polskiej. Znana z bezpretensjonalnego uśmiechu i… śmiechu, a prywatnie miłośniczka muzyki, podróży i czekolady. Potrafi przegadać… samą siebie!
Druga część wieczoru to występ kabaretu K2 w trzyosobowym składzie: Michał Zenkner, Bartosz Klauziński i Dominika Najdek. K2 to laureaci nagród na najważniejszych festiwalach kabaretowych. Jak sami o sobie mówią, jeżeli ktoś szuka w kabarecie liryki, u nich jej nie znajdzie. Skecze piszą po to, żeby widza rozbawić, ale nie tylko. Starają się, żeby były „o czymś”. Obserwują świat i szukają tematów dotyczących nas wszystkich.

Bilety: 52/65 zł.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.