kultura i rozrywka

Koncert charytatywny

23 lutego 2019, godz. 17.00
Brzozowice-Kamień, OK „Andaluzja”, ul. Oświęcimska 45

Organizatorem koncertu są uczennice Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie, biorące udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii.
W ramach projektu społecznego organizować będą koncert charytatywny dla podopiecznej piekarskiej fundacji Powiatowe Dzieci – Leny Witczak. Dziewczynka przyszła na świat w 24 tygodniu ciąży i choruje na niedosłuch. Potrzebuje specjalistycznego aparatu słuchowego, który kosztuje 13 tys. zł, a NFZ refunduje tylko 4 tys. Dlatego młodzież pragnie pomóc dziewczynce oraz jej rodzicom.

Wystąpią: Sonia Maselik, Tukej, Strzyga.

Bilety do nabycia w dniu koncertu w formie dobrowolnej cegiełki.

Podczas koncertu odbędzie się również licytacja, a dochód z niej zostanie przeznaczony na sprzęt dla Lenki.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.