kultura i rozrywka

Koncert Karnawałowy TG Big Bandu

01 lutego 2020, godz. 19.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

Koncert Karnawałowy TG Big Bandu pod dyr. Grzegorza Waloszczyka.

TG Big Band działa pod patronatem Tarnogórskiego Centrum Kultury. W skład zespołu wchodzą absolwenci Akademii Muzycznej w Katowicach, szkół muzycznych II stopnia oraz wyróżniający absolwenci tarnogórskiej Szkoły Muzycznej.
Big band daje około 20 koncertów rocznie. Zespól brał udział w festiwalu jazzu tradycyjnego „Złota tarka” w Ilawie, uczestniczył również w Big band festiwal w Nowym Tomyślu, na którym Agnieszka Piątek i Dominika Wiśniewska zdobyły nagrodę dla najlepszego solisty. Liderzy zespołu to saksofonista Patryk „Niagara ” Zdebik , trębacz Rudolf Waloszczyki i saksofonista Rafał Sobczyk.
Repertuar zespołu jest bardzo szeroki, od jazzu tradycyjnego, bluesa, rocka po muzykę filmową i współczesne przeboje muzyki rozrywkowej.

Bilety - 20/25 zł.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.