Koncert November Might Be Fine i Greynbownes

24 marca 2018, godz. 20.00
Bytom

NOVEMBER MIGHT BE FINE (post-rock) to wywodzący się z Tarnowskich Gór zespół, który bardziej niż techniką i wirtuozerią gra emocjami. Z wizualizacjami czy bez nich koncerty NMBF to 110% zaangażowania w przeżywanie historii zawartych w długich, instrumentalnych numerach. Na koncie 3 wydawnictwa, aktualnie grupa promuje debiutancki longplay 'South'.

GREYNBOWNES (stoner-rock)to czeska, młoda stonerowa załoga z Ołomuńca. Trio posiada dużą moc, którą potwierdza na debiutanckim albumie 'Grey rainbow from bones' i licznych koncertach - w Czechach zespół zdążył zjeździć już praktycznie cały kraj. Jest dobry riff, ciężar, brud i psychodeliczne odjazdy. A jednocześnie 'piosenkowy' rock'n'rollowy szlif.

Oba zespoły wystąpią w sobotę, 24 marca w klubie Gotyk w Bytomiu. Początek koncertu o godz. 20. kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.