kultura i rozrywka

Koncert zespołu Djavena

27 kwietnia 2019, godz. 19.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

Kolejna odsłona cyklu „Do usłyszenia”, w którym TCK wspiera działalność młodych, utalentowanych muzyków i zespołów z Tarnowskich Gór i okolic, dając im możliwość artystycznego zaistnienia na dużej, profesjonalnej scenie.

Djavena jest formacją tworzącą muzykę progresywnego rocka i metalu z elementami inspirowanymi spuścizną dawnych Słowian. Swoją wizją przenosi słuchaczy w prastarą duchowość i ukazuje magiczny, mroczny, mityczny świat naszych przodków sprzed kilkunastu wieków.

W lutym grupa wydała swoją pierwszą płytę.

Bilety: 8/10 zł.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.