kultura i rozrywka

Konkurs muzyczny

28 marca 2019, godz. 17.30
Opatowice, TCK, ul. Pastuszki 9

KONKURS MUZYCZNY: Przywitajmy wiosnę radośnie

To już czwarta edycja konkursu organizowanego w TCK Opatowice, ale adresowanego do uczestników zajęć muzycznych (wokalnych, tanecznych, wokalno-instrumentalnych) we wszystkich TCK w dzielnicach.

Konkurs jest rozgrywany w dwóch kategoriach: wokalnej i tanecznej. To znakomita okazja do zaprezentowania talentów uczestników zajęć, a równocześnie do oswojenia artystów z publicznością oraz tremą przed występami. Poza tym nie od dziś wiadomo, że takie występy niesamowicie mobilizują do sumiennego ćwiczenia swoich umiejętności.

Wstęp wolny.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.