kultura i rozrywka

Niedzielny Poranek z Bajką: Królowa Śniegu

26 stycznia 2020, godz. 11.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

Niedzielny Poranek z Bajką: Królowa Śniegu.

Znana chyba wszystkim opowieść o wielkiej sile przyjaźni, dobrego serca i o zwycięstwie Dobra nad Złem. Gerda i Kaj to dwoje przyjaciół, którzy pewnego zimowego dnia spotykają Królową Śniegu. Królowa podstępem wymusza na Kaju pocałunek, po którym Kaj zmienia się z grzecznego chłopca w łobuziaka. Opuszcza dom, aby zamieszkać w pałacu Zimnej Królowej. Gerda postanawia go odnaleźć. Wyrusza w długą i niebezpieczną wędrówkę.

Jedna z najbardziej znanych i lubianych baśni J. Ch. Andersena w inscenizacji Teatru Wit Wit, zilustrowana muzyką Przemka Witkowicza.

Bilety: 16/20 zł.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.