kultura i rozrywka

Niedzielny Poranek z Bajką

20 stycznia 2019, godz. 11.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

Krakowski Teatr w Ruchu zaprasza dzieci na spektakl „Przygody Zefirka i Spółki w Krainie Żywiołów”.

Żywiołki, czyli dzieci Pani Ziemi, niesforne rodzeństwo: Zefirek, Kropelka i Płomyczek kłócą się ze sobą o pierwszeństwo. Tym samym Żywiołki wprowadzają na Ziemi pogodowy zamęt i zaburzają panującą tam równowagę.

Spektakl, który od „zwykłego” przedstawienia różni się tym, że jest w pełni interaktywny! To najmłodsi widzowie ostatecznie uczą naszych bohaterów tego, że każdy wspólny cel wymaga współpracy i szacunku dla drugiej osoby, że to, co odróżnia nas od innych, często nie jest naszą wadą, ale największą wartością, a różnorodność stanowi o bogactwie naszej planety.

Bilety: 16/20 zł.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.