kultura i rozrywka

Noworoczna Gala Teatru Broadway

04 stycznia 2020, godz. 19.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

Spektakl muzyczny: Noworoczna Gala Teatru Broadway.

Noworoczna Gala Teatru Broadway "Piosenka Ci nie da zapomnieć!" to spektakl muzyczny w wykonaniu solistów, aktorów, baletu i chóru.
W programie widowiska największe klasyki kina amerykańskiego i polskiego oraz znane i lubiane przeboje muzyki rozrywkowej, takie jak: "Don’t tell mama", "I love Paris", "Can can", "Strangers in the night", "Feeling good", "It’s raining man", "Na pierwszy znak", "Brunetki, blondynki", "Vabank Vabank", "Jedziemy autostopem", "Pod papugami". Spektakl barwnie łączy śpiew, taniec i aktorstwo.

Bilety: 65/80 zł.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.