kultura i rozrywka

Oglądaj muzykę

07 stycznia 2020, godz. 19.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

Oglądaj muzykę: w  poszukiwaniu inspiracji.

PJ Harvey nazywana jest królową brytyjskiej muzyki alternatywnej. Wraz z nią i Seamusem Murphym – irlandzkim fotoreporterem i filmowcem odwiedzimy Kabul, Kosowo i biedne dzielnice Waszyngtonu. Emocje doświadczone podczas tej podróży były inspiracją do płyty „The Hope Six Demolition Project”. W specjalnie zaaranżowanym studiu w Londynie widzowie przez lustro weneckie mogli podglądać proces jej nagrywania.

Dzięki dokumentowi „PJ Harvey. A Dog Called Money” przekonacie się, jak pracuje jedna z najwybitniejszych artystek współczesnej muzyki alternatywnej.

Prowadzenie: Bolesław Kowalski.

Bilety: 8/10 zł.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.