kultura i rozrywka

Podróże ze sztuką: Watykan

28 stycznia 2020, godz. 19.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

Podróże ze sztuką: Watykan.

Watykan – w zależności od dosłownego lub symbolicznego znaczenia słów – państwo najmniejsze i państwo największe... Państwo i miasto. Miasto tajemnic, miasto-ogród, miasto-brama (spiżowa).

Właśnie Watykan będzie przestrzenią spotkania – spotkania ze sztuką. A chyba każdy wie, że mało gdzie można znaleźć tyle najwspanialszych dzieł sztuki i architektury. Bez wizyty w Watykanie nie da się powiedzieć, że widzieliśmy i podziwialiśmy wszystko, co najcenniejsze w sztuce europejskiej…

Prowadzenie: dr Jacek Kurek.

Bilety: 11 złkultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.