kultura i rozrywka

Recital piosenek do tekstów Wojciecha Młynarskiego

08 marca 2020, godz. 18.00
Tarnowskie Góry, Pałac w Rybnej, ul. Powstańców Warszawskich 90

Dwanaście godzin z życia kobiety - recital piosenek do tekstów Wojciecha Młynarskiego z muzyką Jerzego Derfla w interpretacji: Agnieszki Wiśniewskiej-Rak - śpiew, Mateusza Meisnera- fortepian.

Agnieszka Wiśniewska-Rak, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego i Akademii Muzycznej w Katowicach. Na co dzień mama, żona i nauczycielka muzyki oraz muzyk współpracujący z wieloma instytucjami kultury, orkiestrami i muzykami.
Mateusz Meisner, absolwent Instytutu Muzyki Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie i Akademii Muzycznej w Katowicach. Na co dzień mąż, nauczyciel fortepianu oraz koncertujący pianista.
Bilety - 20 zł.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.