kultura i rozrywka

Salon Literacki TCK: Marcin Królikowski

31 stycznia 2020, godz. 18.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

Salon Literacki TCK: Marcin Królikowski.

Gościem Salonu Literackiego będzie warszawski poeta i prozaik Marcin Królikowski, laureat ogólnopolskich konkursów poetyckich, m.in.: im. Z. Herberta, im. J. Różewicza, „O Granitową Strzałę”, „O Laur Czerwonej Róży”.

Jego debiutancka książka „Opowieść dwunastopiętrowa. Grozy poetyckie” ukazała się w 2017 roku i została nominowana do Nagrody im. K. Iłłakowiczówny za najlepszy poetycki debiut roku. Kolejna, zatytułowana „Nieludzka ręka” ukazała się w 2019 r., a składa się z wierszy oraz krótkich utworów pisanych prozą, które nazywa intrygująco Chips Stories.

Wstęp wolny (wejściówki w kasie TCK).kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.