kultura i rozrywka

Salon literacki TCK

20 marca 2019, godz. 18.30
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

Promocja książki Krzysztofa Mazika "Książka kucharska – 100 niejadalnych potraw", będącej zbiorem publikowanych i niepublikowanych felietonów.

Krzysztof Mazik - znany w Tarnowskich Górach właściciel galerii sztuki "Inny Śląsk", animator kultury, społecznik, speleolog, człowiek przejęty losem swojego miasta. Postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na temat zjawisk społecznych i kulturalnych mających miejsce w przestrzeni powiatu tarnogórskiego. Felietony Krzysztofa Mazika pełne są inteligentnego humoru, wdzięku i lekkości, których dodają liczne anegdoty. Są także formą kroniki obywatelskiej i towarzyskiej, której lektura daje wiele przyjemności.

Wstęp wolny (wejściówki w kasie biletowej).kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.