kultura i rozrywka

SF TG 2019: Niezwykłe mobile – ruchoma sztuka kinetyczna

16 maja 2019, godz. 18.00
Tarnogórskie Centrum Kultury

Sztuka kinetyczna koncentruje się na zagadnieniach związanych z ruchem, wywołanym mechanicznie, ręcznie lub przez siły natury (na przykład przez podmuchy wiatru). Ruchome rzeźby nazywane są właśnie mobilami. Pierwszym artystą, który zaczął je tworzyć w latach 30. ubiegłego wieku był Alexander Calder – artysta i inżynier.

Podczas warsztatów uczestnicy stworzą delikatne, ruchome dekoracje do wieszania pod sufitem. Będą znakomitą ozdobą nowoczesnego wnętrza.

Prowadzenie: Izabela Kot.

Bilety: 20 złkultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.