kultura i rozrywka

SF TG 2019: Rodzinne spotkanie z kosmosem

21 maja 2019, godz. 20.00
Tarnogórskie Centrum Kultury

SF TG 2019: Rodzinne spotkanie z kosmosem

W 2014 roku świat zachwycił się zdjęciem przedstawiającym Mgławicę Orzeł. Nazywana też „Filarami stworzenia”, jest kolebką nowych gwiazd uformowaną w gigantyczne słupy świecącego gazu i plazmy. O „Filarach stworzenia” i innych tajemniczych, pięknych zjawiskach we Wszechświecie opowie grupa astronomów-pasjonatów AstroHunters podczas spotkania z okazji Światowego Dnia Kosmosu.

W programie także film „Cuda Kosmosu” i dyskusja, a przy sprzyjającej pogodzie – obserwacja nieba za pomocą profesjonalnego sprzętu.

Bilety: 8/10 zł kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.