kultura i rozrywka

Smerfy. Amory Gargamela

21 lipca 2019, godz. 15.00
Tarnowskie Góry, park miejski

Spektakl dla dzieci w ramach Teatralnego Parkowania.
W wiosce smerfów dzień, jak co dzień. Osiłek od rana zachęca wszystkich do aktywności, Łasuch wyjada zapasy ze spiżarni twierdząc, że przecież przygotowuje posiłki dla smerfów, a Ważniak - jak to Ważniak... Poprawia i strofuje wszystko i wszystkich! Ale… „…uwaga smerfy zbliża się niebezpieczeństwo! Kryjcie się – to Gargamel!”. Ten podstępny czarodziej znów coś knuje, …chociaż zachowuje się jakoś... Inaczej… czyżby się zakochał..!? Jak!? Kiedy!? W kim!? Musicie to zobaczyć!
Czy tym razem uda mu się dorwać małe stworki? A może, to smerfy… uratują jego?
Scenariusz: Iwona Respondek i Kasia Kobielnik ( na podstawie opracowania p. Edyty Piekarskiej).
Reżyseria: Iwona Respondek i Kasia Kobielnik.
Aktorzy: Adam Stryjakiewicz, Dawid Skutnik, Filip Badura, Paulina Jakubas, Paulina Pudlo, Karolina Pudlo, Iwona Respondek i Kasia Kobielnik.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.