kultura i rozrywka

Spotkanie z liderem Kombi

17 maja 2018, godz. 17.00
Piekary Śląskie. MBP, ul. Kalwaryjska 62d

Spotkanie autorskie ze Sławomirem Łosowskim, muzykiem, rysownikiem i liderem zespołu Kombi oraz Wojciechem Korzeniewskim, wieloletnim menadżerem zespołu. Autorzy przybliżą książkę „Kombi. Słodkiego miłego życia. Prawdziwa historia”.

W trakcie spotkania możemy spodziewać się opowieści o założeniu zespołu i o kolejnych jego składach, o kultowych klawiszach, wielkich przebojach: "Słodkiego miłego życia" czy "Kochać cię za późno", realiach tras koncertowych na Wschodzie i Zachodzie, a także między innymi o... niebezpiecznych przygodach w Casablance i ogoleniu głowy na zero, nocach na lotnisku w Taszkiencie i karaluchach w zupie. Historia zespołu przeplata się z opowieściami lidera o dramacie w jego życiu rodzinnym. Nie zabraknie także historii o "Nowym Albumie", którego wydaniem zespół mocno wkroczył w jubileuszowy rok 40-lecia Kombi.

W trakcie spotkania będzie można obejrzeć wystawę prac Sławomira Łosowskiego.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.