kultura i rozrywka

Spotkanie z Michałem Rusinkiem - brak wolnych miejsc

04 marca 2018, godz. 17.00
Tarnowskie Góry, MBP, ul. Zamkowa 5

Spotkanie z Michałem Rusinkiem, pisarzem i sekretarzem Wisławy Szymborskiej.

Michał Rusinnek urodził się w 1972 roku w Krakowie i nadal tam mieszka. Jest prezesem Fundacji Wisławy Szymborskiej. Nazwał żartobliwe gatunki literackie stworzone przez poetkę: lepiej, odwódka i moskalik. Pracuje na wydziale polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, prowadzi wykłady z teorii literatury i retoryki. Jak czytamy na jego stronie internetowej: „ywa tłumaczem z języka angielskiego, zdarza mu się pisywać książki dla dzieci i dorosłych oraz układać wierszyki czy teksty piosenek”. Pisze też felietony o książkach i języku.

Spotkanie z Michałem Rusinkiem będzie w czytelni czasopism. Liczba miejsc jest ograniczona. Rezerwacja bezpłatnych wejściówek - tel. 791-751-721.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.