kultura i rozrywka

Tarnogórski Big Band: jubileusz X-lecia

26 kwietnia 2019, godz. 19.00

Tarnogórski Big Band: jubileusz X-lecia.

Jubileuszowy koncert będzie okazją do zaprezentowania całych możliwości artystycznych zespołu. W programie: utwory z klasyki muzyki bigbandowej (Miller, Herman, Coltrane, Ellington i in.) oraz współczesne przeboje muzyki rozrywkowej w aranżacji na big band.

Do udziału w koncercie zaproszeni zostali wszyscy soliści, którzy współpracowali z zespołem w jego dziesięcioletniej historii.

Założycielem zespołu i nieprzerwanie jego dyrygentem jest Grzegorz Waloszczyk, dyrektor Szkoły Muzycznej w Tarnowskich Górach.

Bilety: 20/25 zł.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.