kultura i rozrywka

Tarnogórskie Spotkania Jazzowe: Krzyżanowski Quartet

22 listopada 2019, godz. 19.00
Tarnowskie Góry, Pałac w Rybnej, ul. Powstańców Warszawskich 90

XVII Tarnogórskie Spotkania Jazzowe

Wystąpią: Marcin Krzyżanowski (wiolonczela elektryczna), Krzesimir Dębski (skrzypce), Krzysztof Ścierański (gitara basowa), Tadeusz Sudnik (elektronika).

Spotkanie Czterech Żywiołów – różnych stylistyk muzycznych, które łączy pasja improwizacji. Contemporary jazz – funk – noise music – electroacustic music to elementy, które wytwarzają wspólną niepowtarzalną energetyczną moc dźwięków. 
Kwartet 4 duetów powstał z inicjatywy Marcina Krzyżanowskiego na początku 2018 roku i ma za sobą serie koncertów w Polsce i Gruzji.

Wstęp - 35 zł/25 zł.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.