kultura i rozrywka

Teatr cieni

16 listopada 2017, godz. 16.00
Piekary Śląskie, MBP, ul. Kalwaryjska 62d

„Rybak” - to tytuł spektaklu polsko-tureckiego Teatru Cieni Ka, który 16 listopada będzie można zobaczyć w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piekarach Śląskich. Początek o godz. 16. Wstęp wolny.

Spektakl przeznaczony jest i dla dzieci (od 6 lat), i dla dorosłych. Po jego zakończeniu będzie można wejść za scenę i dowiedzieć się, jak powstaje teatr cieni. Natomiast przed spektaklem zaplanowano wręczenie nagród w konkursie plastyczno-literackim „Moja książka o krainach dalekich i bliskich”.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.