kultura i rozrywka

Teatr Improwizacji Hamak przedstawia

29 listopada 2019, godz. 19.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

Teatr Improwizacji: „Hamak”.
Hamak - "tarnogórski teatr improwizacji, składający się z ośmiu osób, jednostek, person itd., przeznaczony do rozrywki".

„Alicja w Krainie Czarów” na żywo, na scenie Tarnogórskiego Centrum Kultury? Albo nie, może lepiej „Ogniem i mieczem”! Po chwili namysłu, można jednak zapytać, czemu by tych dwóch utworów nie połączyć? To by było za trudne? Nic bardziej mylnego!

Na to i na wiele więcej pozwala improwizacja teatralna, która już niebawem zagości na deskach Tarnogórskiego Centrum Kultury! Wystarczy przyjść i zobaczyć na własne oczy, jak na poczekaniu, w oparciu o pomysły publiczności budowane są sceny, które do tej pory mogły pojawiać się tylko w czyjejś wyobraźni. Dlatego też występ wykreowany przez grupę młodych tarnogórzan będzie jedynym takim wydarzeniem na świecie. Nie powtórzył się nigdy wcześniej i nie będzie odegrany nigdy w przyszłości. Przyjdźcie, zobaczcie i – co najważniejsze – współtwórzcie ten spektakl razem z Teatrem Improwizacji Hamak!

Bilety - 5 zł.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.