kultura i rozrywka

Teatr Polska: Pomelo jest zakochany…

19 października 2019, godz. 12.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

19 października, godz. 12 i 16.

TEATR POLSKA 2019: przedstawienie "Pomelo jest zakochany… w żabie, deszczu i nie tylko” Teatru Fraktal, dla dzieci od 3 do 7 lat oraz ich opiekunów.

Spektakl inspirowany książką Ramony Bădescu i Benjamina Chauda. To opowieść o mieszkającym w ogrodzie maleńkim słoniku, który odkrywa pory roku oraz to, że on sam ma wpływ na otaczający go świat. Ogród Pomela to pełna niespodzianek machina dźwiękowa: muzyka do spektaklu tworzona jest na żywo przez trójkę lalkarzy, grających na niezwykłych instrumentach.

Reżyseria: Ewa Maria Wolska.

Po spektaklu odbędą się warsztaty i animowane przez aktorów zabawy dźwiękowe. Zgłaszanie udziału w warsztatach przy odbiorze wejściówek na spektakl.

Wstęp wolny.
W ramach programu TEATR POLSKA będzie można skorzystać z bezpłatnych wejściówek na spektakle: „Staś i Zła Noga”, „ Pomelo jest zakochany…” oraz „Wiedźmin. Turbolechita”. Jedna osoba może odebrać maksimum 3 wejściówki na jeden spektakl. Gdyby z jakiegoś powodu udział w wydarzeniu nie był możliwy, prosimy o zwrot wejściówki do kasy Tarnogórskiego Centrum Kultury lub o telefon pod numer 32 285 27 34 i podanie jej numeru . Ilość wejściówek jest ograniczona, a dzięki informacji od Państwa, ktoś inny będzie mógł skorzystać z naszej oferty teatralnej.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.