kultura i rozrywka

Teatralne Parkowanie - “Fantazja” Teatr Integra

30 czerwca 2019, godz. 15.00
Tarnowskie Góry

W czasie wakacji odbędzie się druga edycja Teatralnego Parkowania. W programie aż 9 przedstawień, w tym także dla dzieci. Pierwszy spektakl będzie można zobaczyć już niedzielę, 30 czerwca.

– Teatralne Parkowanie to projekt wykorzystujący przestrzeń parku miejskiego do prezentacji wartościowych plenerowych spektakli teatralnych. Ubiegłoroczna edycja wydarzenia przyciągnęła liczną widownię, dlatego w tym roku rozszerzamy nasz projekt. Oprócz spektakli dla dorosłych pojawią się też przedstawienia dla dzieci oraz teatry amatorskie z Tarnowskich Gór. Jeden ze spektakli odbędzie się w Parku Piny – zapowiada Anna Gołkowska-Dymarczyk z Stowarzyszenia Góry Kultury.

W niedzielę o godz. 15 w parku miejskim z spektaklem dla dzieci "Fantazja" wystąpi Teatr Integra z Bytomia. To opowieść o wyjątkowej wiosce o nazwie "Piosenkowo". Mieszkają w niej owady, zwierzęta i wszyscy mają tylko jedno marzenie. Jakie? Wystąpić na scenie! Spektakl inspirowany jest znanymi piosenkami dla dzieci.Teatr Integra zaprasza widzów do współtworzenia scenicznego świata i wspólnej zabawy, aby razem przełamywać stereotypy związane z niepełnosprawnością i stworzyć przestrzeń wzajemnej akceptacji. Integra to grupa taneczno-ruchowa działająca przy Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.