kultura i rozrywka

Tłusty czwartek z bluesem

20 lutego 2020, godz. 19.00
Nakło Śląskie, CKŚ, ul. Parkowa 1

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na "Tłusty czwartek z bluesem". Tę cykliczną imprezę organizuje Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim. Koncert odbędzie się 20 lutego. Trzeba się spieszyć, bilety zwykle sprzedają się na długo przez imprezą.

Tym razem gościem CKŚ będzie Magda Piskorczyk – trzykrotnie nominowana do najważniejszej nagrody branży fonograficznej Fryderyk. Towarzyszyć jej będzie Bartosz Kazek – perkusja, Jędrzej Weber – gitary.

Piskorczyk śpiewa dojrzałym, niskim, "czarnym" głosem, gra na gitarach: akustycznej, elektrycznej i basowej, a także na instrumentach perkusyjnych. Wykonuje głównie muzykę zakorzenioną w tradycji afroamerykańskiej i afrykańskiej. Aranżuje i komponuje, regularnie koncertuje ze swym zespołem. Wydała 6 płyt, usłyszeć na nich można m.in. Michała Urbaniaka, wirtuoza harmonijki z Memphis Billy`ego Gibsona czy Slidin` Slima ze Szwecji. Występowała z wieloma uznanymi muzykami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

Artyści zagrają w pałacu w Nakle Śląskim 20 lutego, o godz. 19. Cena biletu - 45 zł (w tym pączek i kawa). Sprzedaż: kasa Centrum / wpłata na konto mBank 22 1140 1078 0000 4067 6900 1002 "blues". Bilety zakupione przez wpłatę mogą być odbierane przed koncertem.


Zdjęcie: Irek Graffkultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.