kultura i rozrywka

Twórcy kultury śląskiej - otwarcie wystawy

03 listopada 2017, godz. 19.00
Nakło Śląskie, Centrum Kultury Ślaskiej, ul. Parkowa 1

Twórcy kultury śląskiej to jeden z najważniejszych projektów Centrum Kultury Śląskiej. Jego celem jest uwiecznianie wybitnych i zasłużonych postaci kultury regionu śląskiego na artystycznych fotografiach, które robione są przeważnie we wnętrzach neogotyckiego pałacu w Nakle Śląskim zbudowanego przez rodzinę Henckel von Donnersmarck – obecnej siedzibie Centrum.

Zdjęcia te – dzieło Krzysztofa Millera (ZPAF Okręg Dolnośląski) i Marka Wesołowskiego (ZPAF Okręg Dolnośląski) – składają się na cykliczną wystawę zatytułowaną „Twórcy Kultury Śląskiej”. Integralną częścią projektu jest kalendarz z wizerunkami znakomitych animatorów kultury śląskiej, którego promocja odbywa się w czasie wystawy.

Wernisaż wystawy i promocja kalendarza odbędą się 3 listopada, a sprzedaż biletów rozpoczyna się 9 października. Cena - 50 zł. W programie: koncert Ewy Majcherczyk i Ireneusza Dudka.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.