kultura i rozrywka

Urszula Dudziak z zespołem

23 listopada 2018, godz. 19.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

XVI Tarnogórskie Spotkania Jazzowe

Urszula Dudziak występowała z takimi gwiazdami, jak Bobby McFerrin, Herbie Hancock, Dizzy Gillespie, Wynton i Branford Marsalis, Gil Evans, Sting, Lionel Hampton, a z polskich: Krzysztof Komeda, Michał Urbaniak czy Adam Makowicz.

Jej „Papaya” stała się światowym hitem. Dodano do niej charakterystyczny taniec „papaya dance”. W 2008 roku o sukcesie „Papai” i tańca papaya informowała amerykańska stacja telewizyjna ABC w programie "Good Morning America". Papayę tańczy... armia filipińska podczas przerwy w musztrze!

Bilety: 80 zł.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.