kultura i rozrywka

Warsztaty aktorskie: W AKCJI!

18 maja 2019, godz. 10.00
Tarnogórskie Centrum Kultury

W maju skoncentrujemy się na pogłębianiu świadomości ciała, ćwiczeniach fizycznych oraz działaniach z zakresu plastyki ruchu. Poszukamy inspiracji w komedii del’arte i pantomimie. Będziemy pracować nad rozwojem indywidualnej ekspresji ruchowej i zaufania do siebie.

Kolejne warsztaty będą poświęcone m. in. takim zagadnieniom jak: budowanie postaci, komunikacja niewerbalna, wystąpienia publiczne i emisja głosu.

Prowadzenie: Agnieszka Bałaga-Okońska.

Prosimy zabrać wygodny, niekrępujący ruchów strój i obuwie.

Bilety: 20 złkultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.