kultura i rozrywka

Wernisaż malarstwa M. Slósarczyk

17 czerwca 2019, godz. 18.00
Radzionków, pl. Jana Pawła II 2

Monika Ślósarczyk jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. W 1996 roku uzyskała dyplom w pracowni malarstwa sztalugowego prof. J. Szancenbacha, z aneksem w pracowni książki i typografii prof. R. Banaszewskiego.

Transgresja - czyli przekraczanie granic - ot jedno słowo opisujące sztukę Moniki Ślósarczyk. Jej twórczość nie daje się pochwycić schematom, zamknąć w sztywnych ramach jednej kategorii. Podczas wystawy malarskiej można zobaczyć ponad 20 prac tej nietuzinkowej artystki. Wyjątkowe wizje malarskie, autorskie techniki i ciągłe eksperymenty ukazują się w postaci własnego, przekraczającego dotychczasowe granice stylu.Na wystawie będziemy stąpać po nowym gruncie, odkryjemy wizjonerskie odzwierciedlenie pozornie znanej nam rzeczywistości, opartej na osi, którą jest człowiek.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.