Wystawa: dyplomy ZSAP

27 września 2019, godz. 17.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

Efektem wieloletniej współpracy pomiędzy Tarnogórskim Centrum Kultury oraz Zespołem Szkół Artystyczno-Projektowych w Tarnowskich Górach jest doroczna wystawa z cyklu „Dyplomy ZSAP” w Galerii Sztuki Współczesnej Przytyk.

Zaprezentowane zostaną prace absolwentów z zakresu różnych dziedzin sztuki. Nauka w ZSAP daje bardzo dobre podstawy do rozwijania zdolności plastycznych, ale przede wszystkim przygotowuje uczniów do kontynuacji swojej artystycznej kariery. Absolwenci pełni inspiracji i pasji wkraczają w kolejne etapy wielkiego świata sztuki. Często ich talent jest doceniany, z dużym powodzeniem współtworzą kulturę i stają się integralną częścią tego pięknego, twórczego środowiska.

Wystawa będzie czynna do 20 października.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.