Wystawa zdjęć Macieja Goryla (do 21.10)

07 października 2017, godz. 19.00
Kompleks Zamkowy Stare Tarnowice, Tarnowskie Góry

Tarnogórski fotograf Maciej Goryl przygotowuje nową wystawę zdjęć. W połowie września zakończył selekcję prac. Wernisaż odbędzie się 7 października w Kompleksie Zamkowym Stare Tarnowice o godz. 19. Gościem specjalnym będzie Agnieszka Franus, redaktor naczelna National Geographic Polska.

– Wystawa będzie przeglądem moich fotografii, które wzbudziły największe emocje. Zaprezentuję zdjęcia z Tarnowskich Gór, ale również z Górnego Śląska i z ubiegłorocznej podróży po najpiękniejszych regionach Polski. Nie zabraknie fotografii z niezwykle zmysłowego Budapesztu oraz tych nagrodzonych i docenionych przez National Geographic Polska oraz firmę Nikon. Bardzo cieszę się z udziału Agnieszki Franus, przez kilka lat zastępcy Martyny Wojciechowskiej. Teraz spełnia się w roli redaktor naczelnej magazynu, wnosząc nowe trendy i pomysły – mówi Maciej Goryl.

We wrześniu mija pięć lat od założenia profilu Photo Goryl, który przyniósł mu olbrzymią popularność. Wystawę w Tarnowskich Górach będzie można oglądać do 21 października. Potem ma ruszyć w Polskę, żeby trafić do do jak najszerszej grupy odbiorców. Więcej na profilu Photo Goryl na Facebooku. kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.