kultura i rozrywka

XI Festiwal Muzyczny im. ks. Teodora Christopha

16 września 2018, godz. 16.30
Miasteczko Śląskie, kościół pw. Wniebowzięcia NMP, ul. Dworcowa 1

Koncert duetu akordeonowego w składzie Marek Andrysek i Michał Kubarski.

Wstęp wolny.

Marek Andrysek - koncertujący akordeonista solista i kameralista, profesor Akademii Muzycznej w Katowicach. Studia w katowickiej Akademii Muzycznej ukończył w klasie prof. Joachima Pichury w 1989 roku,  z wyróżnieniem. Laureat krajowych i międzynarodowych konkursów muzycznych, m.in. w Klingenthal (I nagroda), Arenzano (IV miejsce), Bardolino (I nagroda i Grand Prix) i Castelfidardo (III miejsce). Odbył szereg podróży koncertowych odwiedzając większość krajów europejskich oraz Chiny i Stany Zjednoczone. Jako solista koncertował z towarzyszeniem wielu orkiestr symfonicznych i zespołów kameralnych.

Michał Kubarski - absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie akordeonu prof. Marka Andryska, jeden z najlepszych polskich akordeonistów młodego pokolenia, laureat krajowych i międzynarodowych konkursów muzycznych.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.