kultura i rozrywka

XII Tarnogórski Festiwal Orkiestr Dętych: 31.01-1.09.

31 sierpnia 2019, godz. 17.00
Tarnowskie Góry, rynek

W sobotę i niedzielę na rynku będzie kolejna odsłona Tarnogórskiego Festiwalu Orkiestr Dętych im. Józefa Szweda. Zaplanowano 7 koncertów.

31 sierpnia festiwal rozpocznie się o godz. 17. Wystąpią: Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Ciasnej, Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Milówki, Górnicza Orkiestra Dęta KWK Sośnica z Gliwic i reprezentanci gospodarzy - Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta. O tym, która z nich jury uznało za najlepszą dowiemy się ok. godz. 19.30.

1 września festiwal wystartuje również o godz. 17. Już poza konkursem zagrają Orkiestra Śląskie Smyki z Państwowej Szkoły Muzycznej w Tarnowskich Górach i Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Lublińca. A o godz. 19 zaprezentuje się Tarnogórski Big Band, z którym gościnnie zaśpiewa Ewa Uryga.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.