•  Marcin Strzelecki zbiera pieniądze na nowy statyw.
  •  Marcin Strzelecki zbiera pieniądze na nowy statyw. Fot. FB Piekarskie Beboki
06.11.2018

1300 zł na statyw

Piekarzanin Marcin Strzelecki jest znany naszym czytelnikom m.in. z projektu „Piekarskie Beboki”. Teraz planuje nakręcić film w Hiszpanii. I potrzebuje wsparcia.

Zaangażował się w projekt piekarskiego stowarzyszenia Szklany Mur - „Pokazuj mi świat, tato!”, finansowany w ramach europejskiego programu Erasmus+. Ma nakręcić społeczny reportaż z pobytu ojców dzieci z autyzmem w Walencji w Hiszpanii. I przydałby mu się nowy statyw.

Kto chce pomóc, niech zajrzy TUTAJ

(esp)

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.