09.04.2019

28-latek uciekał przed policjantami

W niedzielę wieczorem w Jawornicy lublinieccy policjanci zauważyli opla, którego kierujący nie zatrzymał się przed znakiem „Stop”.

Chcieli zatrzymać go do kontroli. Jednak kierowca przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci podjęli pościg ulicami Lublińca, Kochcic i Kochanowic. Znaleźli opla w Sadowie, gdzie kierowca porzucił auto na poboczu drogi.

Policjanci szybko ustalili, kto siedział za kierownicą. Okazało się, że to 28-letni mieszkaniec powiatu lublinieckiego, który miał sądowy zakaz prowadzenia samochodu. Razem z nim oplem jechali 31-letnia kobieta i 25-letni mężczyzna. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.