•  
  •   Fot. Pixabay
05.03.2019

35-latka z dwoma promilami

W nocy z niedzieli na poniedziałek w okolicy miejscowości Piasek policjanci z Woźnik zauważyli dziwnie zachowującego się kierowcę opla.

Na widok radiowozu zatrzymał się na wjeździe do pobliskiej posesji i włączył światła awaryjne. Okazało się, że za kierownicą opla siedzi 35-letnia mieszkanka powiatu tarnogórskiego. Badanie alkomatem wykazało u niej prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy, a sprawa trafi do sądu. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.