• edna z grup uczestników kursów komputerowych dla seniorów 65+ . 
  • edna z grup uczestników kursów komputerowych dla seniorów 65+ .  Fot. archiwum BiOK
23.06.2019

Ożarowice: tablety dla seniorów

W Bibliotece i Ośrodku Kultury w Tąpkowicach odbyło się uroczyste zakończenie bezpłatnych kursów komputerowych dla seniorów 65+, mieszkańców gminy Ożarowice. Szkolenie, które przeprowadziła Fundacja Partycypacji Społecznej – w ramach projektu Śląska Akademia Senior@ – ukończyło 70 osób. W nagrodę otrzymały od fundacji tablety.

– Zajęcia odbywały się od listopada zeszłego roku do kwietnia w naszej filii w Ożarowicach, w 10-osobowych grupach, trwały po 60 godzin zegarowych, więc kursanci otrzymali bardzo solidną wiedzę. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Mamy już chętnych na trzy kolejne grupy – informuje Róża Szydło, dyrektor BiOK.

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.