• Mężczyzna był wychłodzony, szybko udzielono mu pierwszej pomocy.
  • Mężczyzna był wychłodzony, szybko udzielono mu pierwszej pomocy. Fot. Archiwum policji
08.11.2017

85-latek odnaleziony w lesie

Po kilkunastu godzinach poszukiwań policjanci odnaleźli Eugeniusza Kowala z Woźnik. Wyziębiony trafił pod opiekę lekarzy.

85-latek wyszedł we wtorek z domu. Nikomu z rodziny nie powiedział gdzie idzie. Obawy najbliższych były tym większe, że starszy mężczyzna jest chory, ma słaby słuch i problemy z orientacją.

W akcji poszukiwawczej uczestniczyło kilkudziesięciu policjantów, strażacy z JRG w Lublińcu oraz z OSP w Piasku, Babienicy i Kamienicy, leśnicy ze Świerklańca oraz członkowie grupy poszukiwawczo-ratunkowej z OSP w Solarni, ze specjalnie wyszkolonymi psami.

Dziś w południe Eugeniusza Kowala odnaleźli policjanci - w lesie. Mężczyzna był wychłodzony. Pierwszej pomocy udzielili mu strażacy i policjanci, później zajęła się nim ekipa pogotowia ratunkowego.

(esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.