• Fot. Agnieszka Reczkin
14.11.2017

A jednak pętla w Bibieli będzie

Znalazły się środki na nową nawierzchnię pętli autobusowej w Bibieli. Na jej fatalny stan skarżyli się mieszkańcy.

W tym roku, w ramach finansowej współpracy powiatu, gminy Miasteczko Śląskie i Nadleśnictwa Świerklaniec zaplanowano ciąg dalszy remontu ul. Łokietka, który właśnie trwa. Dodatkowo w jego ramach miała być naprawiona pętla w Bibieli. Jednak jeszcze przed ogłoszeniem przetargu nie było wiadomo, czy starczy na to pieniędzy.

Okazało się jednak, że udało się zaoszczędzić i mieszkańcy Bibieli już wkrótce będą się mogli cieszyć nie tylko z nowej nawierzchni na pętli. Jak informuje Michał Dzionsko, kierujący Zarządem Dróg Powiatowych, będzie też wymieniona część krawężników. Prace miały się rozpocząć pod koniec ubiegłego tygodnia. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.