• Może takie pyszności serwowane przez członkinie koła sprawią, że panowie zdecydują się w końcu przystąpić do Aktywnych Ziomali.  
  • Może takie pyszności serwowane przez członkinie koła sprawią, że panowie zdecydują się w końcu przystąpić do Aktywnych Ziomali.   Fot. Krzysztof Garczarczyk
27.11.2019

Aktywni Ziomale z Czekanowa

Działające od kilku miesięcy Koło Gospodyń Wiejskich w Czekanowie tworzy obecnie kilkanaście pań, ale jego szeregi otwarte są także dla mężczyzn. Dlatego, gdy podczas burzy mózgów wymyślano jego pełną nazwę, postanowiono, że będzie to koło Aktywni Ziomale, a nie Aktywne Ziomalki.

– Mogę zdradzić, że zainteresowanie wśród panów jest, ale na razie jeszcze żaden nie zdecydował się na formalne wstąpienie do naszej organizacji – mówi Marzanna Miśkiewicz, przewodnicząca KGW. Członkinie koła to młode, zaradne, pracujące kobiety, które chcą wspólnie zrobić coś dobrego dla…


Artykuł ukazał się w GWARKU 47/2019 z 26.11.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.