15.05.2017

Awantura o odpady bio w Świerklańcu

Od nowego roku obowiązuje nowy regulamin wywozu śmieci w Świerklańcu. Gmina wprowadziła limity na wywóz odpadów biodegradowalnych. Mieszkańcy zorientowali się, co to oznacza, kilka dni temu, gdy pod domami pozostały worki z odpadami bio.

- Praktycznie przed każdą posesją pozostawiono worki z odpadami zielonymi. Pewnie trafią do lasu! - twierdzi Jarosław Litwiński, który zmianę regulaminu nazywa bezsensowną. Mieszkaniec zwrócił się do urzędu gminy z pismem, w którym domaga się odpowiedzi na…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 19/2017 z 16.05.2017
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.