•  ZUK w Tworogu o dotację na stację uzdatniania wody w Boruszowicach starał się od kilku lat. Udało się za trzecim razem.
  •  ZUK w Tworogu o dotację na stację uzdatniania wody w Boruszowicach starał się od kilku lat. Udało się za trzecim razem. Fot. Archiwum
02.02.2020

Będzie lepsza woda w Boruszowicach

Ruszyły prace związane z budową stacji uzdatniania wody w Boruszowicach. Zakład Usług Komunalnych w Tworogu dostał 2,4 mln zł dotacji, całość inwestycji będzie kosztować 4,1 mln. Stacja ma poprawić jakość oraz ciśnienie wody w Hanusku i w Boruszowicach.

– Umowę z wykonawcą podpisaliśmy w grudniu. Przetarg wypadł korzystniej niż zakładaliśmy i zamiast 2,7 mln zł zamknął się w kwocie 2,3 mln zł. Osobno ogłosimy przetarg na inteligentny system zarządzania siecią wodociągową i budowę 400 m…


Artykuł ukazał się w GWARKU 5/2020 z 04.02.2020
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.