•  Niestety, to częsty widok na skrzyżowaniu w Boniowicach.
  •  Niestety, to częsty widok na skrzyżowaniu w Boniowicach. Fot. Archiwum OSP Świętoszowice
11.03.2018

Feralne skrzyżowanie w Boniowicach – będzie rondo?

Wypadki, kolizje i ranni – to smutny i wciąż rosnący bilans skrzyżowania drogi krajowej nr 94 z ul. Gliwcką w Boniowicach. Ostatnio trzy samochody zderzyły się tam pod koniec lutego. Od dawna mówi się, że powinny być tam światła albo rondo. Czy wreszcie coś się zmieni?

"To jest jakiś Trójkąt Bermudzki. (...) Wolę jeździć przez Sosnowiec niż przez to przeklęte miejsce", "Jeżdżę tamtędy codziennie i tylko się zastanawiam: ciekawe czy na tym skrzyżowaniu znowu będzie jakiś wypadek. (...) Słowo klucz RONDO. Ilu osobom…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 11/2018 z 13.03.2018
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.