11.09.2017

Będzie szybka kolej, ale wiaduktu nie będzie

5 września minął termin składania uwag i wniosków do raportu o oddziaływaniu na środowisko planowanej rewitalizacji i odbudowy częściowo nieczynnej linii kolejowej 182. Będą nią jeździć pociągi z Tarnowskich Góry do lotniska w Pyrzowicach i dalej do Zawiercia.

W Ożarowicach, przez które przechodzi fragment linii kolejowej, nie brakuje obaw czy przywrócenie i znaczne zwiększenie ruchu kolejowego nie pogorszy stanu bezpieczeństwa na skrzyżowaniach z lokalnymi drogami, nie utrudni dojazdu do pól i nie zwiększy poziomu…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 36/2017 z 12.09.2017
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.