•  Biesiadowanie przy stołach połączono z zabawą prowadzoną przez didżeja.
  •  Biesiadowanie przy stołach połączono z zabawą prowadzoną przez didżeja. Fot. BiOK w Tąpkowicach
21.02.2020

Biesiada w kole emerytów

19 lutego zarząd koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów nr 10 w Ożarowicach zorganizował spotkanie noworoczne.

Biesiada, połączona z zabawą z didżejem, odbyła się w sali widowiskowej Biblioteki i Ośrodka Kultury w Tąpkowicach. W imprezie uczestniczyli przedstawiciele zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tarnowskich Górach oraz wójt Grzegorz Czapla. (K)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.