•  Już widać, że pomost będzie ulubionym miejscem dla wszystkich osób odwiedzających Brzeźnicę.
  •  Już widać, że pomost będzie ulubionym miejscem dla wszystkich osób odwiedzających Brzeźnicę. Fot. Alicja Jurasz
06.09.2018

Brzeźnica z pomostem i siłownią

Drewniany pomost, siłowania zewnętrzna z 12 przyrządami do ćwiczeń, chodniki. W ośrodku Brzeźnica w Brynku ruszyły inwestycje, która mają zmienić oblicze tego miejsca.

Pomost żeglarski, siłowania oraz tzw. mała architektura powstały dzięki 300 tys. zł dotacji zdobytej przez Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Tworóg. – To dopiero pierwszy etap prac w ośrodku. Chcieliśmy z władzami gminy w ten sposób go uatrakcyjnić. Z kolei Stowarzyszenie…


Artykuł ukazał się w GWARKU 35/2018 z 04.09.2018
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.