•  Gminny Ośrodek Kultury w Tworogu to jeden z 7 obiektów, które czeka termomodernizacja.
  •  Gminny Ośrodek Kultury w Tworogu to jeden z 7 obiektów, które czeka termomodernizacja. Fot. Archiwum Gwarka
10.01.2018

Budżet z zastrzeżeniami

Wydatki rzędu 40 mln 698 tys. zł, dochody w wysokości 37 mln 145 tys. zł i 3,5 mln deficytu budżetowego, więcej niż w poprzednich latach – tak wygląda tegoroczny budżet gminy Tworóg. W tym roku mają być realizowane dwie duże inwestycje.

Chodzi o budowę kanalizacji w Nowej Wsi Tworoskiej i termomodernizację siedmiu obiektów gminnych, m.in. Gminnego Ośrodka Kultury, szkoły w Boruszowicach i przedszkola w Wojsce. W przypadku kanalizacji gmina zwleka jeszcze z rozstrzygnięciem przetargu, bo najkorzystniejsza oferta jest o milion złotych droższa…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.